Jedni mają wspaniały widok na Wzgórze Tumskie, a my będziemy mieli z pierwszego piętra widok na wnętrze stadionu. A to jest coś, czego na pewno nie będzie miała żadna inna restauracja w Płocku - zachwalają w przyszłej Stadionowa Restaurant & Sports Bar. Otwarcie przy Łukasiewicza 34 już w mikołajki.

Chętni na tatara, burgera albo na pizzę w nowej restauracji? A może szukacie miejsca na wesele w nietypowym miejscu lub po prostu chcecie w grupie znajomych obejrzeć mecz na dużym ekranie, niekoniecznie w mieszkaniu? Już teraz we wnętrzach Orlen Stadionu praca wre, aby zdążyć do 6 grudnia.

Jeszcze niedawno...

W lipcu pisaliśmy, że w planowanej restauracji możliwe będzie wesele z widokiem na boiskową murawę. Po spacerze z udziałem wiceprezydenta Artura Zielińskiego opisywaliśmy pomieszczenia na pierwszym piętrze: "Znów większy korytarz, pierwsze, drugie, trzecie drzwi... Za nimi kryje się pomieszczenie z filarami z namalowanymi sylwetkami piłkarzy. Podczas meczów będzie tu dostępny catering dla gości ze strefy VIP. Zieliński nazywa tę część konferencyjno-bankietową. W całości jest oszklona od strony wschodniej, posiada wyjście na taras. Od wewnątrz wyróżnia ją system ścianek przesuwnych. W zależności od potrzeby możemy uzyskać jedno duże pomieszczenie albo cztery mniejsze".

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Aleksandra Sobczak poleca
Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze