W nadchodzący weekend odbędzie się impreza dla fanów motoryzacji - Mercedesem po Wiśle. To będzie już 17. edycja. Najróżniejsze modele aut będziemy mogli podziwiać już w sobotę, 27 maja.

Imprezę od lat organizuje płocczanin Maciej Kulas. W czasie pandemii tymczasowo nie mogła się odbywać, ale w tym roku wraca do kalendarza wydarzeń w mieście. 

Osoby, które zaprezentują swoje auta na tym wydarzeniu, spędzą w Płocku trzy dni. Już w piątek będą mogły wziąć udział w wieczornym rejsie po Wiśle statkiem wycieczkowym "Marianna". 

Oficjalne otwarcie Mercedesem po Wiśle odbędzie się w sobotę o godz. 15 na Starym Rynku. Do godz. 17 będzie trwała tam, otwarta dla wszystkich, prezentacja zabytkowych mercedesów. Ale nie tylko. Zobaczymy też najnowsze modele tej marki. Dodatkowo w programie jest też prelekcja eksperta z Oxford University, dotycząca przyszłości samochodów elektrycznych.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
    Komentarze