Zarówno w tygodniu, jak i w weekend mam mnóstwo zajęć. Oprócz tego, że pracuję w Hotelu Herman i mam wiele związanych z nim obowiązków, jestem też mamą dwóch chłopców, którzy wymagają mnóstwa uwagi - mówi Katarzyna Przykłota, dyrektor Hotelu Herman w Płocku, która zechciała opowiedzieć nam, jak spędzi najbliższy tydzień.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W piątek mam zamiar odpocząć po całym tygodniu ciężkiej pracy. Dlatego na ten dzień nie planuję absolutnie nic poza odpoczynkiem! Ale weekend będzie już napięty.

W sobotę o godz. 11 jesteśmy zaproszeni na urodziny przesympatycznych bliźniaczek: Kaliny i Alicji. Dziewczyny chodzą teraz do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Urodziny odbędą się w Arturo Bowling Club, więc czeka nas dużo dobrej zabawy. To na pewno najważniejszy punkt dnia. Po południu będę miała dylemat, bo o godz. 16 zaczyna się mecz Jutrzenki, której bardzo kibicuję. Ale wieczorem w Gdańsku jest też mecz piłkarzy ręcznych Polska - Chile, na który mam zaproszenie. Trudno będzie pogodzić te dwie rzeczy. Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, który mecz obejrzę.

W niedzielę z kolei wybiorę się do Domu Darmstadt na koncert z cyklu "Muzyką kawa słodzona". Hotel Herman jest partnerem tego wydarzenia - muzycy, którzy wystąpią na koncercie, nocują w Hermanie. Tym razem zagrają wiolonczelista Rolando Fernandez Lara i pianistka Daria Korotkova.

A od poniedziałku znowu zacznie się tydzień z pracą, ale też ze szkołą, bo pomagam w niektórych zajęciach moim synom. Antek ma 6 lat i chodzi do pierwszej klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Gra na fortepianie, a ja uczestniczę w jego lekcjach. Z kolei Jasiek ma 10 lat i chodzi do klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 21. Też ma wiele zajęć, dużo czasu poświęcamy na treningi.

W środę z kolei obowiązkowo pojawimy się na meczu Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin.

W czwartek będzie już bliżej weekendu, więc może uda się znaleźć wolną chwilę. Wtedy całą rodziną wybierzemy się na rowerach trasą nad Sobótką i przez oba mosty. Zazwyczaj jeździmy właśnie tam, bo to bardzo fajna okolica. Robimy sobie taki nasz rowerowy Maraton Dwóch Mostów.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  CZY TO TA, ZATROSKANA CHCE ZLIKWIDOWAĆ KOPIEC 79 POLAKÓW SPALONYCH ? POD NOWE ZMARTWIENIE HOTELOWE? CZY JESZCZE KTÓRAŚ?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Jeju, jeju Bidula jaka Zarobiona... :(
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "Wystroiła się jak Beyonce" :), wiem, że internet wszystko przyjmie, ale żeby takie wpisy publikować...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0