Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pojedynek odbędzie się dzięki współpracy z producentem profesjonalnych akcesoriów dla graczy Turtle Beach. Rozpocznie się od starcia na Xbox One, w którym zawodnik Wisły Płock eSports Cezary „KarteKpL” Gontarek podejmie gracza sekcji esportowej VfL Wolfsburg Benedikta Bauera. W następnej rundzie na PS4 zmierzą się bramkarze obu piłkarskich drużyn Thomas Dähne i Lino Kasten.

Mecz będzie rozgrywany na wirtualnym stadionie VfL Wolfsburg: Volkswagen-Arena, a event skomentują Krzysztof „Mr Cogito” Lenarczyk oraz Bartosz „Seven” Majewski. O ostatecznym wyniku spotkania zadecyduje suma zdobytych bramek. Transmisja z tego wydarzenia na klubowym profilu Wisły Płock na Facebooku.

Uwaga! Podczas meczu prowadzona będzie akcja charytatywna wspomagającą polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. Wpłat już teraz można dokonywać na stronie www.siepomaga.pl/koronawirus, podając w treści #nafciarzepomagaja. 

Trzy najwyższe wpłaty otrzymają od klubu upominki niespodzianki. 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.