Siatkówka plażowa. W ogromnym upale na piasku parzącym stopy najlepiej spośród 16 drużyn poradzili sobie Łukasz Lewandowski z Płocka i Marcin Kołodziejski ze Skierniewic, zdobywając Puchar Prezydenta Płocka. Były też nagrody i upominki od urzędu marszałkowskiego.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Turniej na Starym Rynku zorganizowały Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Siatkówki "3S" Płock we współpracy z Fundacją "Modern Sport".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

W weekend przed ratuszem można będzie zobaczyć krajową czołówkę siatkarzy. Modern Sport organizuje bowiem turniej Beach Volleyball Płock.

I pisze: "W czasie pierwszej edycji – w 2017 r. gościliśmy w Płocku 26 par. Rok później do turnieju zapisało się 25 duetów. W tym roku spotkaliśmy się z rekordowym zainteresowaniem. Do BVP Pucharu Prezydenta Miasta Płocka zapisało się aż 47 czołowych polskich par siatkarzy plażowych. Plasuje to nasz turniej w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o zainteresowanie graczy! Co więcej w tym roku wchodzimy na szczebel międzynarodowy, gdyż w Płocku pojawi się również para z Litwy!".

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem