Już w środę o godz. 11 na Starym Rynku w Płocku na piasku zagrają siatkarze-amatorzy. Po raz kolejny turniej w tym malowniczym miejscu zorganizuje Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Siatkówki 3S Płock we współpracy z Fundacją Modern Sport. Uwaga: są jeszcze wolne miejsca!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Warto zagrać w pięknym miejscu, bo amatorzy siatkówki mają taką szansę niezwykle rzadko. Będą to Mistrzostwa Płocka Amatorów w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Płocka, czyli PLAS Summer 2019. Turniej na dwóch boiskach rozpocznie się o godz. 11, zapraszamy do udziału i do kibicowania, upominki zostały przygotowane nie tylko dla najlepszych.

Zapisy dwuosobowych zespołów (bez podziału na kategorie) są drogą mailową (3splock@gmail.com), a szczegółowe informacje znajdują się na FB na fanpage'u Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Siatkówki 3S Płock lub PLAS.

Na cztery czołowe dwójki czekają puchary i upominki. Natomiast wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosujemy upominki i gadżety od Urzędu Miasta Płocka oraz Urzędu Marszałkowskiego.

Dodajmy, że już od piątku, w dniach 21-23 czerwca, przed ratuszem Fundacja Modern Sport organizuje ogólnopolskie zmagania siatkarzy Beach Volley Płock, pod szyldem PZPS. Warto popatrzeć, jak walczą najlepsi siatkarze w kraju.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem