Ten artyku czytasz w ramach bezp豉tnego limitu

Do tego grona dołączył skrzydłowy Maciej Fabianowicz, który ma za sobą pierwsze występy w pierwszym zespole w Superlidze. – Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie zgłoszenia do rozgrywek EHF Champions League Maćka Fabianowicza. To nasz siódmy wychowanek uprawniony do gry w Lidze Mistrzów – poinformowała na Twitterze SPR Wisła Płock.

W sobotę, na kilka godzin przed ważnym meczem w Lidze Mistrzów z Dinamo Bukareszt, poznamy 16-osobowy skład Orlen Wis造. Czy znajdą się w nim dwaj praworozgrywający Jose de Toledo i Ziga Mlakar?

W przypadku tego pierwszego: – Jeśli nic się w nocy nie wydarzy, Jose de Toledo będzie zdolny do gry – klub cytuje na Twitterze szkoleniowca płockich piłkarzy ręcznych Javiera Sabate.

A Ziga Mlakar wziął udział w piątkowym treningu, ale ostateczne decyzje co do meczowej szesnastki poznamy w sobotę.

Mecz w Orlen Arenie rozpocznie się o godz. 18. 

Czytajcie też: Liga Mistrzów. Nafciarze podejmują mistrza Rumunii. Zmazać w rewanżu fatalne wrażenie po występie w Bukareszcie

Czytaj ten tekst i setki innych dzi瘯i prenumeracie

Wybierz prenumerat, by czyta to, co Ci ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakuj帷e reporta瞠 i porady ekspert闚 w sprawach, kt鏎ymi 篡jemy na co dzie. Do tego magazyny o ksi捫kach, historii i teksty z medi闚 europejskich. Zrezygnowa mo瞠sz w ka盥ej chwili.