Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chorwacka kadra liczy w sumie 28 zawodników. Jej selekcjoner Lino Cervar powołał też m.in. dwóch byłych graczy Orlen Wisły Płock. To prawy rozgrywający Sime Ivić, dziś gracz Mieszkowa Brześć oraz bramkarz Marin Sego, obecnie MOL-Pick Szeged.

Zgrupowanie reprezentacji Chorwacji rozpocznie się 22 października w Zagrzebiu, skąd drużyna przeniesie się do Osijeku, gdzie zagra ze Szwajcarią.

Zanim jednak Lovro Mihić pojedzie na zgrupowanie swojej reprezentacji, będzie miał do wykonania dwa ważne zadania z Orlen Wisłą Płock. Pierwsze w Lidze Mistrzów, gdzie już w niedzielę nafciarze zagrają w Bukareszcie z Dinamem. A drugie w PGNiG Superlidze. 17 października (środa o godz. 20.15) w Płocku Orlen Wisła podejmie kieleckie Vive. Bilety na pojedynek z Vive można już kupować.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.