Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na dystansie Otwartych Mistrzostw Płocka Amatorów (375 m pływania, 8 km jazdy rowerem i 2,5 km biegu), po raz pierwszy, w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej zostaną rozegrane Mistrzostwa Płockich Szkół Ponadgimnazjalnych.

Organizatorzy – Płockie Towarzystwo Triathlonu Delta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Okręgowa Izba Lekarska oraz Rejonowe Płockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – zapraszają miłośników sportów wytrzymałościowych do udziału i kibicowania. Impreza startuje od godz. 10.30 nad Sobótką.

Jednocześnie uprzedzają zawodników i kibiców, że ze względu na prace remontowe nabrzeża wiślanego, dojazd na zawody będzie możliwy wyłącznie od strony ulicy Kazimierza Wielkiego, Winiar. Samochody należy postawić na wskazanym parkingu. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.