Oboje powiedzieli sobie "tak" w piątek w płockiej farze.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Arkadiusz Reca to czołowy piłkarz Wisły Płock, do której dołączył latem 2015 roku. To wtedy na jednym z portali społecznościowych poznał Kasię. Piłkarz początkowo nie zdawał sobie sprawy, że dziewczyna, która wpadła mu w oko, to... córka prezesa Wisły Płock. Kiedy się o tym dowiedział, był zaskoczony. Ale Arka i Kasię połączyła wielka miłość, której owocem jest Zuzanna. Dziś ma 1,5 roku.

Tu obejrzycie zdjęcia ze ślubu Kasi i Arka

– Cieszę się, że Arek będzie członkiem naszej rodziny. To bardzo porządny młody człowiek z zasadami, co pozwala mi z optymizmem patrzeć w przyszłość moich dzieciaków – mówi wzruszony prezes Wisły Jacek Kruszewski, który prowadził córkę do ołtarza.

PIOTR HEJKE

Młoda para w poniedziałek wybiera się w zagraniczną podróż poślubną. Zuzią zajmie się dziadek, który – jak podkreśla – choć ma obowiązki w klubie, to ten związany z opieką nad wnuczką będzie dla niego szczególnie przyjemny. I równie odpowiedzialny.

Jacek Kruszewski z wnuczką Zuzią
Jacek Kruszewski z wnuczką Zuzią  Archiwum Jacka Kruszewskiego

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem