Po pierwszym meczu w Gdańsku badanie USG musiał przejść prawy rozgrywający Jose de Toledo.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Na szczęście nie wykazało ono uszkodzenia mięśnia Achillesa, ale niezbędne jest wykonanie badania rezonansem magnetycznym, mającego na celu diagnozę dokładnej przyczyny dolegliwości – poinformował klub.

Do gry nadal nie jest przygotowany prawoskrzydłowy Michał Daszek. W ostatnich meczach nie grał ze względu na ból w dolnej części grzbietu. Miał wykonany rezonans magnetyczny i obecnie jest na etapie dalszych badań diagnostycznych i rehabilitacji.

Sezon skończył się dla rozgrywającego Aleksandra Olkowskiego, który ze względu na uraz kręgosłupa od kilku tygodni jest wyłączony z treningów. W wyniku kolejnych konsultacji lekarskich 20-letni rozgrywający Wisły został skierowany na rehabilitację, która potrwa około trzech miesięcy.

Przypomnijmy: kontuzje wyeliminowały z gry Macieja Gębalę (od przyszłego sezonu będzie grał w Bundeslidze w zespole DHfK Lipsk) oraz Nemanję Obradovicia.

Rewanżowe spotkanie Orlen Wisła – Wybrzeże Gdańsk odbędzie się w środę o godz. 20.15. Zapraszamy na trybuny!

Płoccy piłkarze ręczni w pierwszym meczu ćwierćfinałowym play-off o mistrzostwo Polski wygrali w Gdańsku 36:25. Zwycięzca dwumeczu awansuje do półfinału, w którym zmierzy się z Gwardią Opole. Opolanie w ćwierćfinale byli lepsi w dwumeczu od Górnika Zabrze. Pierwsze spotkanie wygrali 28:24, drugie przegrali 23:25.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem