Jeszcze tylko do niedzieli (4 lutego do godz. 23.59) można wysyłać SMS-y na nominowanych w 15. plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca i Trenera Roku 2017 w Płocku. W piątek w Gazecie Wyborczej Płock wydrukowaliśmy też ostatni plebiscytowy kupon.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Warto głosować na swoich idoli, do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody. Pierwszą z nich jest samochód na weekend – ford mondeo 2.0 o mocy 184 KM. Fundatorem jest firma Budmat Auto – nowy autoryzowany dealer marki Ford w Płocku. Auto na weekend otrzyma osoba, która zagłosuje na swojego ulubionego sportowca/trenera nominowanego w naszym plebiscycie. A potem wyśle e-mail pod adres listy@plock.agora.pl lub jola.marciniak@wp.pl z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego kandydat (tu należy podać jego imię i nazwisko), na którego głosowałem/am, powinien zostać Najpopularniejszym Sportowcem/Trenerem Roku 2017 w Płocku?”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli (4 lutego) do godz. 23.59. Uwaga! Auto na weekend otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Drugą nagrodę – jedno podwójne zaproszenie na Płocki Bal Sportu (10 lutego w restauracji Hotel Starzyński) – dostanie osoba, która w plebiscytowym głosowaniu wysłała najwięcej SMS-ów.

Zaproszenie na Płocki Bal Sportu i auto na weekend - Ford mondeo - to nagrody, które mają szansę wygrać głosujący w 15. plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca i Trenera Roku 2017 w Płocku
Zaproszenie na Płocki Bal Sportu i auto na weekend - Ford mondeo - to nagrody, które mają szansę wygrać głosujący w 15. plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca i Trenera Roku 2017 w Płocku  -

W plebiscycie można głosować na dwa sposoby:

– za pomocą kuponów (w piątek w „Gazecie Wyborczej Płock” wydrukowaliśmy ostatni kupon) czekamy na nie do poniedziałku 5 lutego do godz. 10;

– wysyłając SMS-y.

W przypadku SMS-ów każda nominacja ma przypisany kod. Aby oddać głos, należy wysłać SMS pod numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści np. „TPS.16” (w przypadku głosowania na sportowca) lub „TPT.8” (w przypadku głosowania na trenera). Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę wiadomości SMS. Uwaga! Głosowanie trwa do 4 lutego do godz. 23.59.

Oto nominowani

Najpopularniejszy Sportowiec:

--- Wojciech Bógdał – kod kandydata: TPS.1

--- Damian Chrzanowski – TPS.2

--- Mateusz Dymek – TPS.3

--- Kamil Fabisiak – TPS.4

--- Przemysław Głoskowski – TPS.5

--- Łukasz Kalaszczyński – TPS.6

--- Seweryn Kiełpin – TPS.7

--- Łukasz Krajewski – TPS.8

--- Martyna Lewandowska – TPS.9

--- Michał Mikuła – TPS.10

--- Aleksander Olkowski – TPS.11

--- Miłosz Rupp – TPS.12

--- Marcin Wichary – TPS.13

--- Piotr Więcek – TPS.14

--- Marcin Woskowicz – TPS.15

Najpopularniejszy Trener:

--- Jerzy Brzęczek (piłka nożna) – TPT.1

--- Bogdan Janiszewski i Robert Jankowski (piłka ręczna) – TPT.2

--- Mirosław Nisztor (lekkoatletyka) – TPT.3

--- Artur Piechota (piłka ręczna kobiet) – TPT.4

--- Piotr Przybecki (piłka ręczna) – TPT.5

--- Janusz Rozner (tenis stołowy) – TPT.6

--- Grzegorz Wenerski (piłka nożna) – TPT.7

Czytajcie: Warto na nich głosować. Ale dlaczego? Kandydaci-sportowcy reklamują siebie i swoje dyscypliny

Michał Kublik z Radiomixx.pl rozmawia z nominowanymi w plebiscycie sportowcami i trenerami. Słuchajcie

Ogłoszenie wyników – na Płockim Balu Sportu. Galę poprowadzi trio: Mariusz Pogonowski (aktor Teatru Dramatycznego), Michał Kublik (dziennikarz Radiomixx.pl) oraz Sebastian Dymek (znany w Płocku biegacz i triatlonista). Zaproszenia na bal można też kupować w recepcji restauracji Hotel Starzyński (ul. Piekarska 1). Koszt to 320 zł od pary. W cenie jest bogate menu, open bar i przede wszystkim dobra zabawa ze wspaniałymi sportowcami. Zapraszamy!

Organizatorami 15. plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2017 są „Gazeta Wyborcza Płock”, „Tygodnik Płocki”, Radiomixx.pl, Urząd Miasta Płocka.

-
-  -

Z okazji tego, że plebiscyt obchodzi jubileusz, podczas balu poznamy też wyniki głosowania na Sportowca, Wydarzenie i Drużynę 15-lecia. Wyboru dokona kapituła złożona z 47 osób.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem