Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Każdy kibic płockiej drużyny ma możliwość na karnecie umieścić takie zdjęcie, jakie mu się podoba. Oprawa, drużyna, któryś z naszych piłkarzy. Można oczywiście zamieścić tam swoje zdjęcie, żeby nie było absolutnie żadnych wątpliwości, do kogo należy karnet – podkreślają w klubie.

Właściwie może się tam znaleźć niemal wszystko, ale... Wisła Płock zastrzegła sobie prawo do niedopuszczenia do publikacji zdjęć wulgarnych, powszechnie uznawanych za obelżywe oraz zawierające treści pozostające w sprzeczności z obowiązującym prawem, dobrymi obyczajami lub naruszające prawa osób trzecich.

Gdzie będą wyrabiane spersonalizowane karnety? Tylko i wyłącznie w Wisła Płock FanShop na stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Zdjęcia muszą być w formacie JPG: wymiary: 5,4 cm x 8,5 cm (638 x 1004 px – wymiary karty kredytowej) i należy dostarczyć je do punktu sprzedaży lub wysłać na adres e-mail: joanna.adamkiewicz@wisla.plock.pl i wtedy stawić się w Wisła Płock FanShop na stadionie.

Warto już teraz zabiegać o karnet ze zdjęciem własnego pomysłu, bo piłkarze Wisły rozgrywki Lotto Ekstraklasy zainaugurują 9 lutego (piątek) meczem u siebie z Górnikiem Zabrze (godz. 18). Potem rywalami nafciarzy w Płocku tylko w rundzie zasadniczej będą na pewno Zagłębie Lubin (17 lutego, godz. 15.30), Cracovia (27 lutego, godz. 18), Korona Kielce oraz Piast Gliwice.

Klub przypomina, że uczestnictwo we wszystkich wiosennych meczach piłkarzy Wisły Płock, wiąże się z wzięciem udziału w akcjach Zimowy i Wiosenny Piątak, po których zakończeniu do rąk naszych fanów trafią wiślackie gadżety.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.