Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przypomnijmy. Były to: oryginalna piłka Lotto Ekstraklasy (Krasava) z podpisami trenerów i zawodników Wisły Płock. A także koszulka meczowa (pasiak) Adidas z autografami płockich piłkarzy.

Aby zdobyć nagrody, trzeba było zagłosować na swoich ulubionych sportowca/trenera nominowanych w plebiscycie, a potem wysłać e-mail z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego kandydat, na którego głosowałem/am powinien zostać Najpopularniejszym Sportowcem/Trenerem Roku 2017 w Płocku?”.

Szczęście uśmiechnęło się do pani Anny i pana Krzysztofa.

Pani Ania, która oddała swój głos na bramkarza Wisły Płock Seweryna Kiełpina, napisała: „Swoją postawą pokazuje wszystkim, że pomimo wszystko należy się nie poddawać i walczyć o swoje cele, jest wzorem do naśladowania dla młodych sportowców”.

Pan Krzysztof zagłosował na przedstawicieli tenisa stołowego:

-- trenera Janusza Roznera, bo „dzięki jego samozaparciu, poświęceniu i wierze, że w końcu musi się udać, mamy znowu w Płocku tenis stołowy na poziomie 1 ligi”;

-- a także zawodnika Marcina Woskowicza. „Dlaczego? Odpowiedź jest krótka. Marcin to filar drużyny, bez niego awans do I ligi nie byłby możliwy”.

Zwycięzcom gratulujemy!

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.