Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przypomnijmy, że w 15. plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2017 w Płocku, co tydzień, każdy głosujący ma szansę na zdobycie jednej z atrakcyjnych nagród. Aby ją zdobyć, trzeba najpierw zagłosować na swojego ulubionego sportowca/trenera, a potem wysłać maila na adres listy@plock.agora.pl lub jola.marciniak@wp.pl z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego kandydat, na którego zagłosowałem/am (tu należy podać jego imię i nazwisko), powinien zostać Najpopularniejszym Sportowcem/Trenerem Roku 2017 w Płocku?”.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi.

Po drugim tygodniu głosowania nagrodami były dwie koszulki: pierwsza od sędziego międzynarodowego Szymona Marciniaka, druga od piłkarzy ręcznych plażowych BHT Auto Forum Petra Płock. Trafią one w ręce panów Marka i Przemysława. Pierwszy z nich zagłosował na specjalistę od biegów przeszkodowych, zwycięzcę Biegu Katorżnika Przemysława Głoskowskiego. Uzasadniając swój wybór, napisał: „Dyscyplina, którą uprawia i w której wygrywa, wymaga nadludzkiej siły, wytrzymałości, hartu ducha oraz wszechstronnej aktywności. To pływanie, trening siłowy, biegowy i na przeszkodach. Chłopak z Brudzenia został strażakiem, nurkiem, ratownikiem wodnym. No i Mistrzem Polski”.

Drugi z nich, pan Przemysław, oddał głos na tenisistę stołowego Marcina Woskowicza. Odpowiadając na pytanie, napisał: „Głosowałem na Marcina Woskowicza z uwagi na to, że dopiero po trzech latach zostaje doceniony w jakikolwiek sposób. Mam ogromną nadzieję, że uda mu się zwyciężyć w plebiscycie”.

Zwycięzcom gratulujemy.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.