Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zaproszenia są po 160 zł od osoby. Płocki Bal Sportu odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału (10 lutego) w hotelu Starzyński. Początek o godz. 20. Podczas balu zostaną ogłoszone wyniki 15. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2017 w Płocku, którego organizatorami są „Gazeta Wyborcza Płock”, „Tygodnik Płocki”, Radiomixx.pl, Urząd Miasta Płocka.

-- -

Przypominamy też, że cały czas można głosować na swojego ulubionego sportowca i trenera. W dwóch kategoriach nominowanych jest 15 sportowców i siedmiu trenerów.

Głosować można na dwa sposoby:

– za pomocą kuponów (drukujemy je codziennie od poniedziałku do piątku w „Gazecie Wyborczej Płock”),

– wysyłając SMS-y.

W przypadku SMS-ów każda nominacja ma przypisany kod. Aby oddać głos, należy wysłać SMS pod numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT), w treści wpisując np. TPS.16 (w przypadku głosowania na sportowca) lub TPT.8 (w przypadku głosowania na trenera). Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę wiadomości SMS. Głosowanie trwa do 4 lutego do godz. 23.59.

Oto wszyscy nominowani

Najpopularniejszy Sportowiec:

--- Wojciech Bógdał – kod kandydata: TPS.1 --- Damian Chrzanowski – TPS.2 --- Mateusz Dymek – TPS.3 --- Kamil Fabisiak – TPS.4 --- Przemysław Głoskowski – TPS.5 --- Łukasz Kalaszczyński – TPS.6 --- Seweryn Kiełpin – TPS.7 --- Łukasz Krajewski – TPS.8 --- Martyna Lewandowska – TPS.9 --- Michał Mikuła – TPS.10 --- Aleksander Olkowski – TPS.11 --- Miłosz Rupp – TPS.12 --- Marcin Wichary – TPS.13 --- Piotr Więcek – TPS.14 --- Marcin Woskowicz – TPS.15

Najpopularniejszy Trener:

--- Jerzy Brzęczek (piłka nożna) – TPT.1 --- Bogdan Janiszewski i Robert Jankowski (piłka ręczna) – TPT.2 --- Mirosław Nisztor (lekkoatletyka) – TPT.3 --- Artur Piechota (piłka ręczna kobiet) – TPT.4 --- Piotr Przybecki (piłka ręczna) – TPT.5 --- Janusz Rozner (tenis stołowy) – TPT.6 --- Grzegorz Wenerski (piłka nożna) – TPT.7

-- -

Nagrody dla głosujących

Czytelnicy co tydzień staną przed szansą zdobycia nagrody. Wystarczy zagłosować na ulubionego sportowca lub trenera nominowanego w plebiscycie, a potem wysłać e-mail na adres listy@plock.agora.pl lub jola.marciniak@wp.pl z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego mój kandydat, na którego głosowałem/am (należy podać jego imię i nazwisko), powinien zostać Najpopularniejszym Sportowcem/Trenerem Roku 2017 w Płocku?”. Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi. W treści e-maila należy podać też swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu.

Uwaga! Wśród nagród do zdobycia są m.in. koszulki i piłki z podpisami piłkarzy nożnych i ręcznych Wisły, koszulki seniorskiej reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych. Wygrać też będzie można samochód na weekend. Fundatorem tej nagrody jest Budmat Auto, nowy autoryzowany dealer marki Ford w Płocku.

Ford Mondeo - to główna nagroda, o którą w tym tygodniu walczą głosujący w 15. plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca i Trenera Roku 2017 w PłockuFord Mondeo - to główna nagroda, o którą w tym tygodniu walczą głosujący w 15. plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca i Trenera Roku 2017 w Płocku Materiał prasowy

Uwaga! Po drugim tygodniu głosowania nagrodami są koszulki. Pierwsza z nich jest od sędziego Szymona Marciniaka (z autografem). Druga od piłkarzy ręcznych plażowych BHT Auto Forum Petra (też z podpisami).

To koszulki, którymi nagrodzimy dwie osoby głosujące w drugim tygodniu 15. plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2017To koszulki, którymi nagrodzimy dwie osoby głosujące w drugim tygodniu 15. plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2017 -

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.