Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

O tym, gdzie będzie można kupować zaproszenia, poinformujemy w najbliższych dniach. Szacuje się, że będzie się bawić 100 par!

Warto jednak już teraz rezerwować termin na ten wyjątkowy bal, na którym poznamy wyniki 15. plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2017. Jego organizatorami są: „Gazeta Wyborcza Płock”, „Tygodnik Płocki”, Radiomixx.pl oraz Urząd Miasta Płocka.

-- -

Przypominamy, że cały czas można głosować na swoich ulubionych sportowców i trenerów. Nominowanych jest 15 sportowców i 7 trenerów.

Głosy można oddawać na dwa sposoby:

– za pomocą kuponów (drukujemy je codziennie od poniedziałku do piątku w płockiej „Wyborczej”);

– wysyłając SMS-y.

W przypadku SMS-ów każda nominacja ma przypisany kod. Aby oddać głos, należy wysłać SMS pod numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT) o treści np. „TPS.16” (w przypadku głosowania na sportowca) lub „TPT.8” (w przypadku głosowania na trenera). Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę wiadomości SMS. Głosowanie trwa do 4 lutego do godz. 23.59.

Warto na nich głosować. Ale dlaczego? Kandydaci-sportowcy reklamują siebie i swoje dyscypliny [PLEBISCYT]

-- -

Nagrody dla głosujących

Uwaga! Czytelnicy co tydzień staną przed szansą zdobycia nagrody. Wystarczy zagłosować na ulubionego sportowca lub trenera nominowanego w plebiscycie, a potem wysłać e-mail pod adres listy@plock.agora.pl lub jola.marciniak@wp.pl z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego mój kandydat, na którego głosowałem/am (należy podać jego imię i nazwisko), powinien zostać Najpopularniejszym Sportowcem/Trenerem Roku 2017 w Płocku?”. Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi. W treści e-maila należy podać też swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu. Nagrodami w tym tygodniu są dwie koszulki. Pierwsza jest od sędziego międzynarodowego Szymona Marciniaka. Druga – od piłkarzy ręcznych plażowych BHT Auto Forum Petra.

To koszulki, którymi nagrodzimy dwie osoby głosujące w drugim tygodniu 15. plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2017To koszulki, którymi nagrodzimy dwie osoby głosujące w drugim tygodniu 15. plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2017 -

Wśród nagród do zdobycia będą też m.in. koszulki i piłki z podpisami piłkarzy nożnych i ręcznych Wisły, koszulki seniorskiej reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Wygrać też będzie można samochód na weekend – ford mondeo 2.0 o mocy 184 KM. Fundatorem tej nagrody jest Budmat Auto, nowy Autoryzowany Dealer Marki Ford w Płocku.

Ford Mondeo - to główna nagroda, o którą w tym tygodniu walczą głosujący w 15. plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca i Trenera Roku 2017 w PłockuFord Mondeo - to główna nagroda, o którą w tym tygodniu walczą głosujący w 15. plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca i Trenera Roku 2017 w Płocku Materiał prasowy

Zagłosowali na swoich ulubionych sportowców i trenerów - mają nagrody. A kto zgarnie koszulki od Szymona Marciniaka i Petry?

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.