Wydarzenie odbędzie się już 6-7 grudnia na Stadionie Legii w Warszawie. Wśród ciekawych debat i rozmów z ekspertami na uczestników czekają warsztaty. Na niektóre są jeszcze miejsca. Udział jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Choć impreza zaczyna się już we wtorek, na niektóre warsztaty znajdą się jeszcze wolne miejsca. To już ostatni dzwonek, żeby się zarejestrować. Swój udział w imprezie można zgłosić tutaj.

Wolne miejsca są jeszcze na tych warsztatach:

 • "Jak skutecznie angażować młodych liderów w sprawy lokalne?" - uczestnicy dowiedzą się więcej o młodzieżowych radach gmin, miast, powiatów; o grantach młodzieżowych oraz udziale młodzieży w budżecie obywatelskim; inicjatywach lokalnych dla młodzieży; konsultacjach społecznych z młodzieżą; wolontariacie młodzieżowym, czy programach edukacyjnych na temat samorządu lokalnego i rozwoju lokalnego.
 • "Różnorodność jest normą" - warsztat będzie dotyczył niepełnosprawności i zagadnień z nią związanych. W programie są: rozmowy na temat tego, czym w ogóle jest dostępność i od czego warto zacząć, by ją wprowadzić; a także praktyczne ćwiczenia symulujące różne rodzaje niepełnosprawności.
 • "Atom, światło, woda, wiatr: skąd brać energię?" - Lepiej jest budować elektrownie atomowe czy rozwijać OZE? Co jest bezpieczne i skuteczne? Jakie ryzyka jesteśmy skłonni zaakceptować, z jakich wygód zrezygnować, żeby zachować planetę dla następnych pokoleń? M.in. takich zagadnień będą dotyczyły rozmowy podczas tych warsztatów.
 • "Sprint Cross Industry Hackathon" - w tym wydarzeniu wezmą udział studenci, doktoranci i przedsiębiorcy ukierunkowani na budowanie innowacji, nowych produktów oraz łańcuchów wartości w branży rolno-spożywczej (agri-food), zdrowia (health) oraz nowych technologii (ICT/deeptech/space).
 • "Podróże, konkursy, granty. Poznaj swoje euroszanse" - warsztat organizują Eurodesk Polska, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności.
 • Warsztaty dla doktorantów.
 • Biznesplan w zarysie – praktyczne wskazówki dla osób planujących założenie własnej firmy.
 • "Kompetencje przyszłości" - wykład organizowany przez Wyższą Szkołę Bankową.
 • Eko Smakosz – gra edukacyjna.
 • "Jak ćwiczyć koncentrację uwagi w świecie wielu bodźców?" - Co rozprasza, a co sprzyja koncentrowaniu się? Jak wyłapać i zapamiętać informacje w świecie pełnym bodźców? Nad tymi zagadnieniami będą pracowali uczestnicy warsztatów.
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem