W piątek, 30 września, kończy się nabór uzupełniający do specjalnej edycji konkursu Lider Zmian, w ramach którego mieszkańcy w głosowaniu internetowym wybiorą Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do udziału w konkursie zaproszeni są beneficjenci funduszy europejskich, w szczególności szpitale, przychodnie, organizacje pozarządowe i przedsiębiorcy, którzy opracowują innowacyjne rozwiązania na rzecz zdrowego trybu życia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

Czytamy w zaproszeniu: "Działasz na rzecz poprawy jakości usług medycznych w województwie mazowieckim? A może wdrażasz innowacje medyczne? Pochwal się swoim projektem na rzecz poprawy ochrony zdrowia. Do udziału w plebiscycie »Lider Ochrony Zdrowia - edycja specjalna konkursu Lider Zmian« zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub są na etapie końcowym realizacji projektów. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce".

Projekty można zgłaszać w ramach wybranych kategorii:

  • Walka z pandemią COVID-19,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
  • Profilaktyka i programy zdrowotne,
  • Innowacje (e-usługi w sektorze zdrowia oraz innowacje z obszarów: medycyna, rehabilitacja, zdrowa żywność, farmacja, rekreacja, innowacyjne produkty kosmetyczne).

Do udziału w konkursie przyjmowane są zgłoszenia projektów zakończonych lub które osiągnęły poziom co najmniej 70 proc. realizacji do 30 czerwca. Projekty zostaną zaprezentowane na stronie www.liderzmian.eu, a następnie będą szeroko promowane w trakcie głosowania internetowego od 10 października do 10 listopada. Uroczyste ogłoszenie wyników - podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza 6-7 grudnia.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 30 września do godziny 23.59 na adres lider-zmian@mazowia.eu. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem