Aby zag這sowa na Krystyn Iller, nale篡 wys豉 SMS o tre軼i PR.3 pod numer 886 786 379. A je郵i stawiamy na kogo innego? Szczeg馧y w tek軼ie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Skromna, drobna płocczanka, a ile w niej mocy i chęci pomagania! Oto jak członek kapituły uzasadnił tę nominację:

„Od ponad 20 lat z niezwykłym zaangażowaniem prowadzi Płockie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera. Stowarzyszenie stworzyło Dom Dziennego Pobytu, w którym osoby z chorobami otępiennymi mają zapewnioną wszechstronną pomoc: wsparcie psychologiczne, rehabilitację, treningi poznawcze, terapię zajęciową. Codzienność osób z chorobą Alzheimera jest naznaczona dużym cierpieniem psychicznym i fizycznym, jednak ogromna determinacja, wrażliwość, cierpliwość i empatia, której pani Krystynie w pracy nie brakuje nigdy, wnoszą w życie jej podopiecznych ulgę i spokój, a nawet chwile radości.

Działania stowarzyszenia stanowią także wsparcie dla rodzin opiekujących się na co dzień osobami z chorobą Alzheimera. Pani Krystyna Iller jest wybitnym społecznikiem, dla którego bez wątpienia najważniejszy jest drugi człowiek i jego problemy. Jej codzienna ciężka praca odmieniła życie setek płockich seniorów i dała szansę na spokojną starość pomimo wyniszczającej choroby".

Krystyna Iller naprawdę angażuje się całą sobą we wszystkie działania związane z pomocą osobom starszym i chorym. Jest w tym stanowcza, systematyczna, konsekwentna. I przede wszystkim pełna empatii.

JAK GŁOSUJEMY?

Płocczanina Roku 2021 wybieramy za pomocą SMS-ów. Każdy kandydat do tytułu Płocczanina Roku 2021 ma przypisany kod. Aby oddać głos na swojego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 886 786 379 (koszt wysłania wiadomości tekstowej SMS określa taryfa operatora), w treści wpisując PR (kropka) kod kandydata, np. PR.7.

***

Głosowanie SMS-owe trwa do soboty, 11 czerwca 2022 r. do godz. 23.59. Z jednego numeru może zostać oddany tylko jeden głos. Rozstrzygnięcie plebiscytu – 19 czerwca.

***

SMS-owe kody kandydatów:

 1. Marek Chojnacki i Lech Chyczewski – 1 (czyli cała treść SMS-a to PR.1)
 2. Małgorzata Garkowska– 2 (czyli cała treść SMS-a to PR.2)
 3. Krystyna Iller– 3 (czyli cała treść SMS-a to PR.3)
 4. Michał Kacprzak- 4 (czyli cała treść SMS-a to PR.4)
 5. Radosław Malinowski – 5 (czyli cała treść SMS-a to PR.5)
 6. Leonard Sobieraj – 6 (czyli cała treść SMS-a to PR.6)

***

Organizatorami plebiscytu są Agora SA i Urząd Miasta Płocka. W przypadku głosowania SMS-owego administratorem danych (numeru telefonu) jest Urząd Miasta Płocka. Dane te są przetwarzane wyłącznie na potrzeby niniejszego głosowania, zostaną usunięte po wyłonieniu Płocczanina Roku.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej
  Komentarze
  Zaloguj si
  Chcesz do陰czy do dyskusji? Zosta naszym prenumeratorem