Od piątku do wtorku 3 maja włącznie na drogach miasta i powiatu doszło do ponad 20 kolizji. Policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców, a niechlubny rekordzista miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Niestety doszło też do wypadku, w którym zginęła jedna osoba.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chodzi o zdarzenie w Świerczynku w gminie Drobin, do którego doszło w niedzielę ok. godz. 20. Kierowca bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zginął 33-letni pasażer. Kierujący wraz z drugim pasażerem zostali przewiezieni do szpitala. Śledczy ustalają przyczyny i okoliczności wypadku. Wiadomo, że 23-letni mężczyzna, który prowadził auto, miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

- W ostatnich dniach do płockiej komendy wpłynęło też kilka zgłoszeń o kradzieżach. Doszło m.in. do kradzieży materiałów budowlanych w jednej z płockich firm. Z innej firmy ktoś ukradł przewody elektryczne. Łupem następnych złodziei padły z kolei panele fotowoltaiczne z ul. Granicznej - przekazuje podkom. Marta Lewandowska z płockiej komendy policji.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem