W niedzielę o godz. 13 Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na wyjątkowy koncert dla dzieci do lat 10 i ich opiekunów, którzy przybyli z Ukrainy. Jeszcze w piątek można się zgłaszać.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Koncert odbędzie się w Państwowej Szkole Muzycznej i jest bezpłatny. Będzie tłumaczony na język ukraiński. Muzycy razem z publicznością chcą przywitać wiosnę i oddać nieco kapryśny klimat marca. „Będzie słonecznie w dur i pochmurnie w moll, zabrzmi deszczowe staccato, burzowe forte i pogodne piano" – zapowiadają.

Wystąpią: Anna Gruszczyńska (flet), Leopold Sułkowski-Kornaus (puzon), Michał Zawadzki (perkusja), Artur Pilch (fortepian) oraz Łukasz Przykłocki jako skrzat i Adrianna Wdziękońska jako ciocia Ada.

Oprócz koncertu na dzieci czekają inne atrakcje – malowanie twarzy i słodki poczęstunek.

Udział w koncercie trzeba potwierdzić telefonicznie (+48 539 522 037) lub poprzez wiadomość na profilu facebookowym Płockiej Orkiestry Symfonicznej. W razie potrzeby organizatorzy zapewnią transport.

-
-  -

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem