To z powodu niesprzyjaj帷ej pogody - informuje p這cki sztab WO同. Dodaje, 瞠 koncerty odb璠 si nie na Starym Rynku, tylko w sali P這ckiego O鈔odka Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

WOŚP Płock - raport specjalny >>

Zmienia się też godzina rozpoczęcia koncertu - z 17 na 18. Ważna wiadomość dla wolontariuszy - sztab Orkiestry dalej działa w ratuszu, tam są rozliczane puszki-skarbonki.

Osoby wchodzące na koncert będą proszone o okazanie certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19. Obowiązkowe będzie zakrywanie ust i nosa.

Przypominamy, że zagrają:

  • Felivers – zwany najbardziej elektryzującym zespołem nowego pokolenia – to pięciu chłopaków, których występy przyciągają każdego. „Koncerty zespołu to potężna dawka dobrej muzyki i niepowtarzalnej scenicznej energii" – zapowiadają organizatorzy.
  • Drugą grupę – to Wanda i Banda, założona w 1982 r. – znają w większości nieco starsi słuchacze. Głos Wandy Kwietniewskiej i rockowe kawałki grupy pamiętają dobrze ci, którzy młodość przeżyli w latach 80. Muzyka zespołu nie wypadła z obiegu, a przebój „Hi Fi Superstar" doczekał się przynajmniej kilku przeróbek i bawi kolejne pokolenia.
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej
Komentarze
Zaloguj si
Chcesz do陰czy do dyskusji? Zosta naszym prenumeratorem