Uczniowie LO im. Marsz. Stanisława Małachowskiego wreszcie doczekali się swojej studniówki. Wystrojeni i w znakomitych humorach zatańczyli poloneza. Ich wielki bal odbył się w Hotelu Tumskim.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W tej szkole w klasach maturalnych jest ok. 200 uczniów. Większość zdecydowała się wziąć udział w uroczystości (zrezygnowało ok. 30 osób). Niektórzy zaprosili osoby towarzyszące spoza szkoły. Organizatorzy czuwali nad limitami - osoby bez certyfikatu covidowego miały wliczać się do limitu dla niezaszczepionych.

W ubiegłym roku szkoły nie mogły zorganizować studniówek ze względu na pandemiczne obostrzenia. Tegoroczne przygotowania nadal odbywały się pod znakiem niepewności, bo wzrost zachorowań na COVID-19 mógł skutkować kolejnymi zakazami. Małachowianka to wyzwanie ma już za sobą. Za tydzień studniówkę planuje III LO, a za prawie dwa tygodnie Jagiellonka.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem