Można powiedzieć, że wszystko przebiegło bez niespodzianki, Andrzej Nowakowski ponownie przejął stery płockiego koła PO.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dobiegła końca czteroletnia kadencja przewodniczącego płockiego koła PO. Ponowne wybory odbyły się w poniedziałek.

Nie było żadnego konkurenta. Andrzeja Nowakowskiego poparli wszyscy biorący udział w głosowaniu.

- Głosowanie było jednomyślne - potwierdził po wyborach lokalnych struktur prezydent Płocka.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Prezydent powinien wybrać już ponad 10 lat temu czy chce być samorządowcem i kreować się na lidera regionu czy być aktywnym politykiem PO. Wybrał to drugie a ten wybór w sytuacji gdy w kraju rządzi koalicja Zjednoczonej Prawicy spowodowało, że stał się nieskutecznym w sprawach interesów Płocka.
  Tym bardziej, że problemów, potrzeb i atutów Płocka dobrze nie zdiagnozował i nie potrafi wpisać się w konstytucyjne zadania państwa oraz realizację strategicznych celów Polski i Unii Europejskiej, którymi jest integracja, bezpieczeństwo, obronność, ład przestrzenny, ochrona środowiska, ekonomizacja funkcjonowania, ... !
  Przez ponad 10 lat nie stworzył perspektywicznej wizji funkcjonowania i ukształtowania Płocka !!!
  Za jego prezydentury wyniszczyło się wiele potencjału gospodarczego oraz społecznego Płocka i regionu a również nastąpiła degradacja znaczenia Płocka jako znaczącego ośrodka miejskiego Polski!
  Nie widać organizowania merytorycznej współpracy pomiędzy samorządami a w ogóle brak współpracy z organami centralnymi! Efektem tego jest to, że Płock podąża w kierunku diagnozy GUS, ze za 30 lat będzie miastem poniżej 90 tys. mieszkańców! DRAMAT !!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Płockie Koło jest producentem serów?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jakie sery? szwajcarskie, holenderskie, polskiej produkcji, białe, twarogi?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0