Ten artyku czytasz w ramach bezp豉tnego limitu

Kilka dni temu dotarły do nas informacje, że w niektórych przypadkach tak się nie stało. Sprawdziliśmy - rzeczywiście, w działaniu sieci teleinformatycznej mogły wystąpić pewne zakłócenia. Część wysłanych SMS-ów, na które nie dostali Państwo informacji zwrotnej potwierdzającej oddanie głosu, mogła nie zostać zarejestrowana w systemie. 

W związku z tym, jeśli - i tylko w tym przypadku - nie otrzymaliście Państwo potwierdzenia, prosimy: 

- przesłać mail na adres redakcja@plock.agora.pl ze zdjęciem/zrzutem/skanem ekranu aparatu telefonicznego z widocznym numerem telefonu, datą wysłania SMS-a i kodem kandydata, na którego Państwo zagłosowaliście (wpiszcie, prosimy, w temacie: Plebiscyt) albo 

- jeśli nie chcecie Państwo zdradzić, na kogo głosujecie (a mogłoby o tym świadczyć np. Wasze nazwisko w polu nadawcy maila) - zagłosować jeszcze raz, przypominamy: koszt wysłania wiadomości tekstowej SMS określa taryfa operatora. 

W przypadku ewentualnego zdublowania głosu z danego numeru telefonu system zaliczy tylko pierwszy oddany i zarejestrowany SMS. 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, choć nie wynikają one z winy "Gazety Wyborczej Płock" i Urzędu Miasta Płocka. Informujemy Państwa o możliwych zakłóceniach w głosowaniu, wydłużamy jego termin, dajemy możliwość wprowadzenia poprawek ze względu na rangę naszego wspólnego plebiscytu i szacunek dla nominowanych w nim osób oraz wszystkich głosujących. 

JAK GŁOSUJEMY?

Płocczanina Roku 2020 wybieramy za pomocą SMS-ów. Każdy kandydat do tytułu Płocczanina Roku 2020 ma przypisany kod. Aby oddać głos na swojego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 886 786 379 (koszt wysłania wiadomości tekstowej SMS określa taryfa operatora), w treści wpisując: PR (kropka) kod kandydata, np. PR.7.

Głosowanie SMS-owe trwa do 7 sierpnia do godz. 23.59. Z jednego numeru może zostać oddany tylko jeden głos.

Oto SMS-owe kody kandydatów:

  • Bp Marek Maria Karol Babi – 1 (czyli cała treść SMS-a to PR.1)
  • Gabriela Nowak-Dąbrowska i Piotr Dąbrowski – 2 (czyli cała treść SMS-a to PR.2)
  • Grzegorz Gołębiewski – 3 (czyli cała treść SMS-a to PR.3)
  • Piotr Gryszpanowicz – 4 (czyli cała treść SMS-a to PR.4)
  • Ks. Wiesław Gutowski – 5 (czyli cała treść SMS-a to PR.5)
  • Jarosław Murawski – 6 (czyli cała treść SMS-a to PR.6)

***

Organizatorami plebiscytu są Agora SA i Urz康 Miasta Płocka. W przypadku głosowania SMS-owego administratorem danych (numeru telefonu) jest Urząd Miasta Płocka. Dane te są przetwarzane wyłącznie na potrzeby niniejszego głosowania, zostaną usunięte po wyłonieniu Płocczanina Roku.

Czytaj ten tekst i setki innych dzi瘯i prenumeracie

Wybierz prenumerat, by czyta to, co Ci ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakuj帷e reporta瞠 i porady ekspert闚 w sprawach, kt鏎ymi 篡jemy na co dzie. Do tego magazyny o ksi捫kach, historii i teksty z medi闚 europejskich. Zrezygnowa mo瞠sz w ka盥ej chwili.