Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Posiadanie psa to nie tylko obowiązki: spacery, szczepienia, codzienna pielęgnacja. To przede wszystkim wspólne życie, witanie każdego nowego dnia, spoglądanie sobie w oczy czy ten wilgotny psi język, który czujemy na swojej twarzy, gdy nie możemy się poderwać z łóżka. To również nasz uśmiech na widok merdającego ogona, kiedy psiak leci ufnie w naszą stronę. Pies jest nie tyle domownikiem, ile po prostu naszym wiernym przyjacielem, członkiem rodziny, z którym spędzamy czas i który sam usiłuje zaskarbić sobie naszą uwagę.

Niektórzy o swoich pupilach potrafią bardzo długo opowiadać, wstawiają mnóstwo zdjęć w mediach społecznościowych, dlatego i my z okazji Dnia Psa chcemy stworzyć galerię naszych czworonogów!

Dzień Psa na Waszych zdjęciach

Pokażmy nasze psiaki innym, podajmy ich imiona, wiek, a jeśli ktoś ma ochotę, niech napisze jeszcze kilka zdań, opisze te psie charakterki, które towarzyszą mu każdego dnia. Albo niech wspomni te psy, które już odeszły, ale na zawsze zapisały się w sercu i pamięci.

Na zdjęciach niech będą pupile naszych Czytelników - same albo z Wami czy Waszymi dziećmi - to już zależy od Was (prosimy jednak o o krótką adnotację, że wyrażacie zgodę na publikację wizerunku). Wspomnijcie również, czy chcecie, byśmy podali imię i nazwisko właściciela bądź właścicielki.

Na fotografie czekamy dziś, w środę, do godz. 20. Wysyłajcie je na adres: listy@plock.agora.pl. W tytule maila wpiszcie: Dzień Psa. Już teraz bardzo dziękujemy!

Uwaga: a może ktoś chce się pochwalić fajnym filmem? Jeśli tak, czekamy na linki.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.