Jeszcze zdążycie - pierwsze spotkanie o godz. 18, drugie - o 19. Obydwa - online.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Michał Rusinek przyjeżdża do Płocka z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. To ceniony literaturoznawca, tłumacz i pisarz, doktor habilitowany nauk humanistycznych, wieloletni sekretarz Wisławy Szymborskiej, autor wielu książek dla dorosłych i dla dzieci, poświęconych m.in. językowi polskiemu i retoryce.

Spotkanie online będzie dostępne od godz. 18 na FB Książnicy Płockiej oraz jej stronie internetowej.

Z kolei Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza w muzyczną podróż w czasie i przestrzeni do największych hitów filmowych.

Z zaproszenia: „Program koncertu z pewnością sprawi, że młody słuchacz będzie miał szansę posmakowania przyprószonych upływem lat utworów, a starszy powróci do niepowtarzalnych wspomnień!”.

Płocka Orkiestra Symfoniczna wystąpi pod dyrekcją Tomasza Chmiela, dyrygenta, pianisty i aranżera.

Podczas koncertu zabrzmi muzyka z filmów: „Trędowata”, „Rodzina Połanieckich”, „Smuga cienia”, „Noce i dnie”, „Dom”, „Love story”, „Póki się znów nie spotkamy” czy „Ojciec chrzestny”.

Transmisja od godz. 19 na platformie live.bilety24.pl. Dostęp do transmisji w cenie 10 zł do nabycia: w kasie biletowej POS, na stronie internetowej www.orkiestraplock.pl w zakładce „Kup bilet”, w serwisie Bilety24.pl oraz na stronie www.live.bilety24.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem