Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pragniemy skierować serdeczne podziękowania anonimowym osobom, które w dniu 15 kwietnia br. około godziny 13 na terenie sklepu Carrefour przy ulicy Przemysłowej w Płocku pospieszyły z pomocą naszemu Tacie i Dziadkowi w momencie wystąpienia u niego nagłego zatrzymania akcji serca. Jesteśmy pełni podziwu dla odwagi i poświęcenia dla nieznanych nam bohaterów – klientów sklepu, którzy w obliczu panującej epidemii oraz licznych zakazów i ograniczeń nie wahali się ani chwili i podjęli trudną reanimację starszego, nieznanego sobie człowieka, ratując mu wtedy życie.

Życzymy Państwu z całego serca, aby dobro, ofiarowane w tej dramatycznej chwili potrzebującej osobie, wracało do Państwa każdego dnia przez całe Wasze życie.

Dziękujemy też przybyłej na miejsce ekipie pogotowia ratunkowego za wytrwałość i poświęcenie w kolejnych etapach prowadzonej akcji ratunkowej.

Nasz Tata i Dziadek zmarł po dwóch dobach spędzonych na oddziale intensywnej opieki medycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Przeprowadzone badania wykazały, że nie był on nosicielem wirusa SARS-CoV-2, o czym pragniemy Państwa z troski poinformować.

Mimo tragedii, jaka nas spotkała, okazana przez Państwa pomoc pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

Zawsze wdzięczni – Grażyna, Agnieszka, Paweł, Maja i Adrian

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.