Chodzi o odcinek ulicy od Borowickiej (Wierzbowej) do św. Huberta. Jak informuje urząd miasta, zostaną wprowadzone objazdy, także dla autobusów Komunikacji Miejskiej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Z ratuszowego komunikatu: „W ramach inwestycji będą wybudowane nowa jezdnia, ścieżki rowerowe, chodniki, przystanki oraz wiaty autobusowe, oświetlenie uliczne, kanalizacja deszczowa i sanitarna oraz sieci wodociągowe. (…) Koszt inwestycji to 6 139 545 zł, na zadanie Miasto Płock uzyskało dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 3 mln zł. Termin zakończenia prac zaplanowano na 30 września 2020 r. W czasie prac będą obowiązywać objazdy oraz będzie zapewniony dojazd do posesji”.

Do odwołania autobusy linii nr 4 do pętli św. Huberta dojeżdżać będą po trasie objazdowej: Korczaka (przystanek Podlaska) – Harcerska (przez przystanki: Młyńska, Liściasta, Sielska, Kasztanowa) – Wyszogrodzka (Wiosenna) – Parcele – pętla Św. Huberta oraz z pętli Św. Huberta: Parcele – Wyszogrodzka (Parcele i Wiosenna) – Harcerska (Kasztanowa, Sielska, Liściasta, Młyńska) – Korczaka i od przystanku Podlaska trasa bez zmian. W czasie objazdu autobusy linii nr 4 ominą przystanki: Borowiczki (pętla), Botaniczna, Zakole i Borowiczki, park.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem