Mieszkańcy naszego regionu i nie tylko oni (bo przecież czytają nas również choćby studenci z Płocka rozsiani po całym kraju) codziennie znajdą u nas bieżące informacje z północnego Mazowsza - podane w jeszcze atrakcyjniejszej formie niż dotąd.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przed godz. 8 przeczytacie w newsletterze – tu możecie się na niego zapisać – komentarz jednego z redaktorów dotyczący spraw ważnych dla naszych lokalnych społeczności. Sprawdzimy również dla Was prognozę pogody i stan zanieczyszczenia powietrza, wyślemy linki do najciekawszych publikacji lokalnych – np. dziś nasi czytelnicy najczęściej zaglądają do tekstów o podsumowaniu kwesty „Ratujmy Płockie Powązki”, zmianach w urzędzie miasta, remoncie ul. Kolejowej.

Dzięki nowym newsletterom chcemy też wzmacniać interakcję z czytelnikami. Na łamach „Dzień dobry” codziennie pojawiać się będzie „Pytanie dnia” – link do stron, na których znajdą się sondaże. Czekamy też na komentarze i listy.

Podobne e-maile dostają czytelnicy jeszcze 19 miast w Polsce. – Newslettery są jednym z dynamicznie rozwijających się źródeł ruchu dla serwisów lokalnych Wyborcza.pl. Jestem przekonany, że „Dzień dobry” – nowy miejski newsletter przygotowywany codziennie rano przez dziennikarzy naszych 20 redakcji lokalnych – przyciągnie nowych użytkowników, a w efekcie zwiększy się liczba prenumeratorów cyfrowych „Gazety Wyborczej” – mówi Mikołaj Chrzan, szef redakcji lokalnych „GW”.

Serwisy lokalne Wyborcza.pl

Według badania Gemius PBI za wrzesień br. serwisy lokalne „Gazety Wyborczej” miały 5,8 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali na nich 38,9 mln odsłon.

Wyborcza.pl oferuje kilkadziesiąt newsletterów poświęconych atrakcyjnym tematom. Pozwalają one redakcji angażować czytelników oraz opowiadać im o świecie w bardziej osobistej, bezpośredniej i regularnej formie.

Więcej na ten temat można znaleźć na stronie z ofertą newsletterową plock.wyborcza.pl/newsletter, na której można także zapisać się na wybrany newsletter. Oczywiście my sugerujemy, by wśród wybranych był i płocki :)

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem