Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przed godz. 8 przeczytacie w newsletterze – tu możecie się na niego zapisać – komentarz jednego z redaktorów dotyczący spraw ważnych dla naszych lokalnych społeczności. Sprawdzimy również dla Was prognozę pogody i stan zanieczyszczenia powietrza, wyślemy linki do najciekawszych publikacji lokalnych – np. dziś nasi czytelnicy najczęściej zaglądają do tekstów o podsumowaniu kwesty „Ratujmy Płockie Powązki”, zmianach w urzędzie miasta, remoncie ul. Kolejowej.

Dzięki nowym newsletterom chcemy też wzmacniać interakcję z czytelnikami. Na łamach „Dzień dobry” codziennie pojawiać się będzie „Pytanie dnia” – link do stron, na których znajdą się sondaże. Czekamy też na komentarze i listy.

Podobne e-maile dostają czytelnicy jeszcze 19 miast w Polsce. – Newslettery są jednym z dynamicznie rozwijających się źródeł ruchu dla serwisów lokalnych Wyborcza.pl. Jestem przekonany, że „Dzień dobry” – nowy miejski newsletter przygotowywany codziennie rano przez dziennikarzy naszych 20 redakcji lokalnych – przyciągnie nowych użytkowników, a w efekcie zwiększy się liczba prenumeratorów cyfrowych „Gazety Wyborczej” – mówi Mikołaj Chrzan, szef redakcji lokalnych „GW”.

Serwisy lokalne Wyborcza.pl

Według badania Gemius PBI za wrzesień br. serwisy lokalne „Gazety Wyborczej” miały 5,8 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali na nich 38,9 mln odsłon.

Wyborcza.pl oferuje kilkadziesiąt newsletterów poświęconych atrakcyjnym tematom. Pozwalają one redakcji angażować czytelników oraz opowiadać im o świecie w bardziej osobistej, bezpośredniej i regularnej formie.

Więcej na ten temat można znaleźć na stronie z ofertą newsletterową plock.wyborcza.pl/newsletter, na której można także zapisać się na wybrany newsletter. Oczywiście my sugerujemy, by wśród wybranych był i płocki :)

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.