Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przyjeżdża na zaproszenie płocczanki Magdaleny Smolińskiej („Symbolizuję tę część obywateli naszego miasta, którzy pragną w kraju wolności, zaś wolne sądy i niezawiśli sędziowie są tego gwarantem – mówi), współorganizatorem spotkania jest Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Wszystko rozpocznie się o godz. 18. Miejsce – POKiS.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, trzeba mieć wejściówkę. Uwaga, na sali zmieści się ok. 200 osób, więc warto się pospieszyć z ich odebraniem, ponieważ zainteresowanie już jest spore.

Wejściówki są do pobrania w bileterii POKiS-u przy ul. Jakubowskiego 10 w godz. 8-15 od poniedziałku do piątku. Organizatorzy zapowiadają, że spotkanie będzie miało charakter edukacyjny i ma dotyczyć wielu ważnych tematów dotyczących prawa i naszych praw obywatelskich.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.