Było wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, kiermasze żywności ekologicznej, twórczości ludowej, roślin, wyścigi wraków, występy artystyczne na boisku przy podstawówce.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do udziału w imprezie (przebiegała pod hasłem „Ekologia – Tradycja – Współczesność”) zaprosiły Samorządy Powiatu Płockiego i Gminy Słubice.

Obejrzyjcie galerię zdjęć

Wydarzeniu towarzyszyły widowiskowe imprezy motoryzacyjne. Pierwszą z nich było „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Jak informuje starostwo, „wspólnie organizują ją Powiat Płocki i Groszek Off Road, znany już dobrze miłośnikom czterech kółek. To pierwsza z cyklu czterech imprez 4X4, które w kolejnych miesiącach odbędą się również w innych miejscach na terenie Ziemi Płockiej. To wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest przedstawienie uczestnikom historii, kultury i ciekawych miejsc Powiatu Płockiego, które będą odwiedzane podczas przemierzania trasy rajdu. Oprócz klasycznych prób terenowych, nie zabraknie również zadań i zagadek, z pewnością nie będzie czasu na nudę. Współzawodnictwo będzie się odbywać w trzech klasach: turystycznej, wyczyn i wyczyn extra”. Drugą imprezą były wyścigi wraków.

Na koniec były wieczorne koncerty, wszystko zakończyło się wielką zabawą taneczną.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem