W lutym, czyli miesiącu miłości, galeria chce obdarowywać prezentami. Kogo? Przede wszystkim zwierzaki. Od piątku w Mazovii znajdziecie kosze, do których można wkładać wszystko to, co jest potrzebne psom i kotom.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przyda się więc karma dla zwierząt, żwirek dla kota, obroże, smycze, miski czy koce. Żywność oraz akcesoria Mazovia przekaże następnie płockiemu schronisku dla zwierząt, płockiemu oddziałowi Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oraz Towarzystwu Pomocy Zwierzętom Arka.

Na tym nie koniec. Akcji towarzyszą konkursy na Facebookowym profilu galerii, można w nich wygrać coś dla innych. Pod konkursowym postem należy wskazać osobę, która np. „słucha muzyki z telefonu i na serio przydałyby się jej słuchawki” albo „która ma bzika na punkcie klocków LEGO”. Wygra ten, kogo uzasadnienie będzie najciekawsze, najzabawniejsze czy też najbardziej kreatywne. Rozdane zostaną nagrody – od najdrobniejszych po całkiem znaczące. A w finale akcji będzie można wygrać wycieczkę do Pragi.

Konkursy oraz zbiórka żywności i akcesoriów dla zwierząt potrwa do końca lutego.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem