Swoje Miss i swoich Misterów wybierały Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych. Zwycięzcy będą reprezentować płocką uczelnię na gali finałowej w Warszawie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Tu obejrzycie całą konkursową galerię zdjęć

Wybory odbyły się we wtorkowy wieczór w auli gmachu głównego politechniki. Miss Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii została Paulina Goździkowska. Tę kandydatkę doceniła również widownia, przyznając jej tytuł Miss Publiczności. Tytuł Wicemiss przypadł Anecie Bugaj. Misterem został natomiast Kamil Więckowski, a Wicemisterem Łukasz Kaczyński, który podbił również serca widzów i zgarnął tytuł Mistera Publiczności.

Z kolei najpiękniejszą studentką Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych została Aleksandra Rycombel. Tytuł Wicemiss otrzymała Marta Chrobocińska. Misterem KNEiS został Arkadiusz Majkowski, a Wicemisterem Bartosz Dąbkowski.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem