Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W niedzielę w godzinach 10.30-16 zostaną zamknięte dla ruchu ulice: Grodzka, Małachowskiego, Teatralna, Piekarska, Rybaki, Stary Rynek, Zduńska, Okrzei, Kazimierza Wielkiego, Szpitalna oraz droga wojewódzka 562 na odcinku Płock – Maszewo – Brwilno – Biskupice.

– W związku z zamknięciem ruchu oraz dbałością o bezpieczeństwo zawodników prosimy o niepozostawianie samochodów na trasie zawodów – apelują organizatorzy. – Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie. Ruchem będą kierować funkcjonariusze komendy miejskiej policji w Płocku, straży miejskiej, ochotniczej straży pożarnej oraz organizatorzy.

Zobaczcie prezentację trasy Garmin Iron Triathlon Płock

 

Podczas Garmin Iron Triathlon Płock uczestniczy będą musieli przepłynąć 950 metrów, przejechać na rowerze 45 km (dwie pętle po 22,5 km) i przebiec 10,5 km (cztery pętle po ulicach, chodnikach i drogach utwardzonych miasta).

Zostanie też rozegrany Garmin Kids na dystansach: bieg 200 metrów (uczestnicy w wieku 1-7 lat), bieg na 500 m (8-11 lat) oraz bieg na 1 km (12-15lat).

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.