W czwartek odbył się jubileuszowy Studencki Festiwal Piosenki Katorga. W ogródku MOSiR-u tradycyjnie prezentowali się soliści i zespoły muzyczne. W tym roku pierwsze miejsce zajął zespół The Wall i to on w nagrodę zagra na głównej scenie płockich juwenaliów, które odbędą się 27 maja.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pomysłodawcami Katorgi 20 lat temu byli Liliana Tomaszewska, Roman Kusy i Robert Majewski. Zapoczątkowana przez nich tradycja przetrwała do dziś i cieszy się dużym powodzeniem wśród studentów. Dlatego też młodzi ludzie, na 20. Katorgę zaprosili jej inicjatorów. Na imprezie obecna była Liliana Tomaszewska i Roman Kusy, którzy zasiadali w jury konkursu i wręczali nagrody.

Galeria zdjęć z czwartkowego koncertu

Pierwsze miejsce zajęła wspomniana już grupa The Wall, Drugie miejsce jury przyznało solistce – Natalii Mazur, a trzecie miejsce zdobył duet – Dominika Bieniek i Kamil Rosiak.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem