To już tradycja. Po raz 14. maturzyści wraz z prezydentem miasta zatańczyli - organizowanego przez Gazetę Wyborczą Płock - poloneza na Starym Rynku.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

14. Płocki Polonez Maturzystów - szukajcie się na zdjęciach

Ten piękny, przynoszący szczęście taniec rozpoczął się we wtorek punktualnie o godz. 13. – To już taka nasza, a właściwie wasza tradycja – zwrócił się do młodzieży prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

– Mam nadzieję, że tradycyjnie, podobnie jak poprzednie roczniki, zdacie maturę najlepiej na świecie. Zdajcie ją tak, byście mogli pójść na wybrane, wymarzone przez siebie studia. Zdajcie ją tak, żebyście byli w Płocku, gdzieś w Polsce albo w Europie najlepszymi ambasadorami Płocka. Bo młodzież z Płocka jest bez wątpienia najlepsza w Polsce i na świecie. Powodzenia na maturze, a potem na studiach - podkreślał prezydent.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Witam! Piękna tradycja, która należy kultywować. Czas matur nadchodzi coraz większymi krokami. To także czas wyboru właściwego kierunku studiów. Osoby, które wahają się jakie studia wybrać zapraszam do wypełnienia darmowego testu predyspozycji zawodowych, który jest dostępny na stronie kierunekrozwoju.pl Dzięki testowi predyspozycji zawodowych można otrzymać cenne wskazówki, które pomogą w wyborze dalszego kierunku kształcenia oraz przyszłego zawodu. Zapraszam! Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
  już oceniałe(a)ś
  0
  0