Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zawodnicy biorący udział w Triathlonie o Puchar Płocka i mistrzostwach Polski lekarzy będą musieli przepłynąć 750 metrów wokół zalewu (dwa okrążenia), przejechać na rowerze 20 km (pięć pętli dookoła kąpieliska), a na koniec przebiec 5 km. Amatorzy będą musieli pokonać w wodzie dystans 375 metrów, rowerem – 8 km, a biegiem – 2,5 km.

Zapisy już trwają. Limit w Triathlonie o Puchar Płocka łącznie ze startującymi w mistrzostwach Polski lekarzy to 150 osób. Tyle samo osób może maksymalnie wystartować w Otwartych Mistrzostwach Płocka Amatorów.

Wpisowe na Triathlon o Puchar Płocka i MP lekarzy wynosi 100 zł płatne do 31 marca. Potem będzie drożej: 150 zł (od 1 kwietnia do 3 czerwca) i 200 zł (od 4 do 15 czerwca oraz w dniu zawodów). A wpisowe na Otwarte Mistrzostwa Płocka Amatorów – 70 zł (płatne do 31 marca), 120 zł (od 1 kwietnia do 3 czerwca) i 170 zł (od 4 do 15 czerwca oraz w dniu zawodów).

W ramach wpisowego organizator zapewnia posiłek regeneracyjny, napoje w trakcie zawodów na trasie i mecie.

Dla najlepszych będą puchary, nagrody rzeczowe lub pieniężne.

Sobótka opanowana przez "ludzi z żelaza" [FILM Z DRONA]

 
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.