... Concordia Chiajna z Rumunii, FK Teplice z Czech, rezerwy Spartaka Moskwa oraz FC Zirka Kropywnycki z Ukrainy. To kluby, z którymi zmierzą się płoccy piłkarze nożni podczas obozu przygotowawczego na Cyprze.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka pierwszy mecz rozegrają 27 stycznia z Concordią, która zajmuje przedostatnie 13. miejsce w rumuńskiej ekstraklasie. W poprzednim sezonie zespół ten grał w finale Pucharu Rumunii, przegrał ze Steauą Bukareszt 1:2.

30 stycznia nafciarze zmierzą się z FK Teplice, szóstą ekipą czeskiej ekstraklasy, a 2 lutego z rezerwami Spartaka Moskwa, które występują na drugim szczeblu rozgrywkowym w Rosji, zajmują szóstą lokatę. W składzie jest kilkunastu młodzieżowych reprezentantów Rosji, średnia wieku oscyluje w granicach 20 lat!

Ostatnim rywalem Wisły Płock na Cyprze będzie beniaminek ukraińskiej ekstraklasy – FC Zirka Kropywnycki (ósma drużyna tej ligi).

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem