Zakupów nie zrobimy, bo galerie handlowe i duże sklepy 6 stycznia są zamknięte. Ale można za to wybrać się do kina, muzeum lub popływać na Podolance.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pływalnia czynna będzie w godz. 14-22. Lubiący aktywny tryb wypoczynku mieć będą orlik na Winiarach, stadion miejski (godz. 14-22) i stadion w Borowiczkach (od 7 do 22). W Święto Trzech Króli można będzie także pojeździć na łyżwach na lodowisku przed ratuszem (czynne w godz. 9-21).

Warto też wybrać się do płockiego zoo i tam koniecznie zobaczyć nową ekspozycję akwarystyczną. Czytajcie: Z wiosłem na pysku. Cudaki z płockich akwariów [ZDJĘCIA, CIEKAWOSTKI]

Płockie zoo 6 stycznia pracuje w godz. 9-16. Zapraszamy też do odwiedzenia Muzeum Mazowieckiego, które będzie czynne od 10 do 16. Można się również wybrać do jednego z dwóch płockich kin: Heliosa lub Przedwiośnia.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem