Policja w Mławie poszukuje sprawców włamania z 31 grudnia. Sprawcy wjechali wozem dostawczym do mławskiego sklepu ze sprzętem elektronicznym, wynieśli towar za 50 tys. zł.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nagranie ze sklepowych kamer przypomina scenę z sensacyjnego filmu - w szklane drzwi i witrynę sklepu z pełnym impetem wjeżdża wóz dostawczy (ford transit, jak się okazało - wcześniej skradziony). Pryska szkło, wtedy do środka wpada sześciu zamaskowanych mężczyzn. Wszystko trwa mgnienie oka, złodzieje zwijają się jak w ukropie - wynoszą wielkie telewizory, laptopy, na koniec rozpylają w pomieszczeniu jakąś sproszkowaną substancję. I znikają.

Policja apeluje...

...by każdy, kto rozpoznaje widoczne na nagraniu osoby, skontaktował się z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Informacje można przekazać - także anonimowo - dzwoniąc pod numer: 23 654 72 56, 23 654 72 37 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:kppmlawa@ra.policja.gov.pl

Czytajcie też: Kradzież na bezczela - agent Czerwona Czapeczka w akcji [WIDEO]

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  No co była przecież mega wyprzedaż ! Zaraz będą tanie telewizorki na Allegro i OLX :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Pryska szkło, wtedy do środka wpada sześciu zamaskowanych mężczyzn." i dalej: "Policja apeluje, by każdy, kto rozpoznaje widoczne na nagraniu osoby, skontaktował się z policjantami" Panom policjantom z Mławy życzę Szczęśliwego Nowego Roku i wielu sukcesów w podkręcaniu statystyk "wykrywaniem" bzdurnych przestępstw. Ustalenie sprawców takiego włamania jak to opisane w artykule jest nieuzasadnione ekonomicznie i jak widać z policyjnego apelu, ściganie tego typu sprawców przekracza możliwości intelektualne tamtejszej policji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  kozaki świetne pomysł chłopaki
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czekam teraz na kolejne oświadczenia typu „Polska jest bezpiecznym krajem”.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "JUMA"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0