Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Przez długi czas po rezygnacji prezesa Roberta Raczkowskiego, prezes Artur Zieliński musiał sobie radzić sam. Stanowisko to pociąga za sobą bardzo duży zakres obowiązków m.in. organizacyjnych czy tak istotnych, jak opracowywanie budżetu spółki, pilnowanie kontraktów zawodników i trenerów - mówi prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. - Od dłuższego czasu dawałem sygnały, że prezesowi Arturowi Zielińskiemu przydałoby się wsparcie. Rozważaliśmy opcję, by w zarządzie klubu znalazł się przedstawiciel PKN Orlen, głównego sponsora SPR Wisła. Ale koncern nie skorzystał ze wskazania swojego członka zarządu.

Decyzja o powołaniu Huberta Murawskiego na stanowisko wiceprezesa Sekcji Piłki Ręcznej Wisła została podjęta w czwartek (15 grudnia) na posiedzeniu rady nadzorczej sportowej spółki. Hubert Murawski zacznie pełnić obowiązki od 1 stycznia 2017 roku. Na początku będzie wspierał prezesa w kwestiach organizacyjnych.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.