Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Będzie to ostatni mecz Ligi Mistrzów w Płocku w tym roku. Z tej okazji klub zaprasza kibiców do wspólnej zabawy – "Mecz na 5 z plusem".

Zasady są bardzo proste.

Wybierając się na mecz w gronie rodzinnym, do każdego zakupionego biletu rodzinnego klub dołączy cztery upominki – silikonowe niebiesko-biało-niebieskie bransoletki. Dodatkowo przed spotkaniem w holu Orlen Areny zostaną rozstawione specjalne strefy, w których najmłodsi kibice będą mogli doskonalić umiejętności gry w piłkę ręczną, a także spotkać zawodników Orlen Wisły czy klubowe maskotki.

 Jeśli macie wśród swoich znajomych osoby, które uczęszczają do Orlen Areny sporadycznie lub jeszcze nigdy nie były na meczu, to koniecznie zabierzcie je na czwartkowe spotkanie z Kadetten – zachęcają w Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock. – Dla osób, które namówią do przyjścia na spotkanie jak najwięcej osób, przygotowaliśmy nagrody. Jednorazowy zakup określonej puli biletów (nie dotyczy biletów szkolnych) otrzyma nagrody

Jakie? pięć kupionych biletów to 20 proc. zniżki na klubowe gadżety w oficjalnym sklepie internetowym lub siedzibie klubu, dziesięć biletów to 30 proc. na klubowe gadżety. Przy jednorazowym zakupie 20 wejściówek otrzymuje się koszulkę meczową Orlen Wisły Płock z sezonu 2016/17.

Na tym nie koniec. Wśród osób, które na czwartkowym meczu zrobią sobie selfie i umieszczą je na jednym z portali społecznościowych Instagram, Facebook lub Twitter z dopiskiem "#meczna5zplusem", zostaną rozlosowane trzy zestawy upominków.

Dodatkowo klub zakłada się z kibicami. Jeśli frekwencja w Orlen Arenie podczas meczu z Kadetten przekroczy 5 tys. osób, wśród zebranych zostaną rozlosowane dwie koszulki meczowe z autografami drużyn – Orlen Wisły i THW Kiel

Jeśli w czwartek hala wypełni się do ostatniego miejsca, to klub obiecuje, że bilety na ostatni ligowy mecz z Meblami Wójcik Elbląg na miejsca w górnych sektorach będzie można kupić za zaledwie 5 zł.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.