Pięć dziewczyn z kl. II e (europejskiej) od rana stało z puszkami w okolicy głównej bramy cmentarza przy Kobylińskiego. - Wspierając akcję, spełniłyśmy jedno z naszych marzeń - mówiły.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Czytajcie też:

No i Alek zawstydził tatę... Pierwszy dzień kwesty za nami

Komentarze naszych kwestarzy

Gimnazjum nr 4 kwestuje z nami już czwarty rok. - Bo to szczytny cel, od lat 1 i 2 listopada widziałyśmy kwestarzy, same wrzucałyśmy wtedy coś do puszek, i tak sobie myślałyśmy, że w przyszłości chciałybyśmy robić to samo. No i w końcu tak się stało - opowiadały po trzech godzinach kwestowania Natalia Gutkowska, Maja Chrobicińska, Martyna Kopczyńska i dwie Wiktorie: Sobótka i Krawczyk.

Z pełnymi puszkami przyszły do sztabu akcji w Domu Studenta PWSZ razem z nauczycielką Edytą Reńską. I po podliczeniu wszystkich pieniędzy okazało się, że uzbierały - uwaga! - prawie tysiąc złotych!

Kwesta trwa do wieczora, podpowiadamy, że teraz - czyli o godz. 13-14 - na cmentarzach przy Kobylińskiego spotkamy m.in. starostę płockiego Mariusza Bieńka i sekretarza powiatu Michała Twardego.

O godz. 14 na koncie akcji jest 27,5 tys. zł.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem