Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Sylwester przed ratuszem

Zabawa rozpocznie się o godz. 22, a udział w niej jest oczywiście bezpłatny. Atmosferę rozgrzewać ma Dominik Selerski z Radia Zet. Usłyszymy hity muzyki od lat 70. do tych współczesnych. O północy w niebo wystrzelą sztuczne ognie. Jak mówią organizatorzy, możliwe, że pojawią się jeszcze inne atrakcje.

"Noce i dnie" w Czardaszu

W hotelu Czardasz motywem sylwestrowego balu będą "Noce i dnie". O godz. 20 goście powitani zostaną prawdziwym polskim miodem pitnym, a do tańca na żywo zagra zespół BIG. W cenie balu są wymyślne drinki i koktajle oraz 0,5 l wódki na parę (whisky i wino są dodatkowo płatne). W programie jest też kulinarna atrakcja - szynka w ogniu. O północy rozbłyśnie pokaz sztucznych ogni. Podczas balu odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać weekend w hotelu Czardasz. Cena za zabawę to 590 zł od pary, w ostatniej chwili wzrośnie do 640 zł.

Hotel Czardasz, ul. Dobrzyńska 62b, tel. 24 366 56 88.

Od lat 60. do 90. w Amore

Na tym balu goście mogą cofnąć się w czasie. Motywem przewodnim jest zabawa w stylu lat 60., 70., 80. i 90., dlatego uwaga - mile widziane są stroje retro. Oprawę muzyczną zapewni DJ Volfgang. W programie jest też kilka ciekawych atrakcji: fotościanka z gadżetami, bezpłatny drink bar czy konkursy z nagrodami. Nowy rok zostanie powitany oczywiście pokazem fajerwerków. Organizatorzy balu zapewniają też bezpłatny transport w obie strony na terenie Płocka. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Dom Weselny Amore, ul. Traktowa 12, tel. 24 367 20 45.

PRL w Petropolu

W sylwestrową noc w czasie cofnie się też Petropol. Tu bal nazywa się "PRL-owskich wspomnień czar", a gości ma bawić wodzirej i kaowiec. "Z nami obywatelu zjesz i wypijesz jak za czasów PRL-u!" - zachęca hotel. Do tańca grać będzie muzyka z tamtych lat, wśród przekąsek główną rolę zagra śledzik, a w ofercie jest też wódka "Wyborowa" bez limitu. Aktualna cena balu to 650 zł za parę. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Hotel Petropol, al. Jachowicza 49, tel. 24 366 44 40

Włoski sylwester w Arturo Ristorante

Tu ostatnia noc w roku ma mieć włoski klimat. Na gości czeka bogate włoskie menu, 0,5 l wódki lub karafka wina 0,7 l na parę oraz kieliszek wina musującego o północy. Zaśpiewa dla was wokalistka Gosia Stępień, o oprawę muzyczną zadba też DJ. Zabawa kosztuje 450 zł za parę. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Arturo Ristorante, Galeria Wisła, ul. Wyszogrodzka 144, tel. 505 023 149.

Figaro na dwóch parkietach

Goście mają do wyboru sylwestrową zabawę na parkiecie restauracji Figaro lub klubu. W tym ostatnim zostały już nieliczne wolne miejsca, nieco więcej jest ich jeszcze w restauracji. Tam czeka na was aż sześć gorących dań, pięć różnych zimnych przekąsek, ciasta, owoce, napoje zimne i gorące. Każda para otrzyma 0,5 l alkoholu. O muzykę zadba DJ Przemas oraz 1/2 Duetu DJ T-DAB. Cena to 360 zł za parę. Natomiast w klubie podane zostaną cztery gorące dania, tyle samo zimnych przekąsek, ciasto, owoce, napoje. Tu również przypada 0,5 l alkoholu. Do tańca zagra Mastiff Deejay 1/2 Duetu T-DAB. Zabawa kosztuje 290 zł od pary lub 145 zł za osobę.

Figaro, ul. Dworcowa 6A, tel. 506 079 496.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.