W piątek na naszym drzewku zawisły trzy kolejne ozdoby, w tym jedna gwiazda! Kupiła ją firma Masterflex. Po średniej bombce wzięli natomiast Stefan Kotlewski - radny województwa mazowieckiego, oraz spółka Urlopy.pl.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy postanowili pomóc Patrycji Malinowskiej i Maksymilianowi Chlewińskiemu. To właśnie dla nich zbieramy pieniądze w tym roku.

Patrycja przepięknie śpiewa, Maks gra na pianinie. Oboje są niewidomi od urodzenia, chłopak dodatkowo cierpi na autyzm.

Patrycja niedawno dostała od miasta mieszkanie komunalne, ale teraz musi je umeblować. Ani jej, ani rodziny nie stać na taki wydatek. Maksymilian marzy z kolei o profesjonalnym aranżerze, na którym mógłby doskonalić swój talent. Nie musimy dodawać, że jego najbliżsi też nie są w stanie spełnić tego marzenia.

Dlatego prosimy o pomoc Was.

Aby kupić średnią (300 zł) czy dużą bombkę (500 zł) albo dzwonek (1 tys. zł) lub gwiazdę (1,5 tys. zł), wystarczy wpłacić pieniądze na konto: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom "Silni Razem" BOŚ o. Płock 26 1540 1290 2001 5970 5859 0009 z dopiskiem w tytule przelewu/wpłaty: "choinka". Później prosimy o kontakt z nami: tel. 507 094 611, e-mail: aleksandra.dybiec@plock.agora.pl. Jeśli zrobicie to do godz. 16, Wasza bombka lub inna ozdoba zawiśnie na choince najpóźniej już następnego dnia.

Ozdoby można także zamówić, wykupując równocześnie reklamę z życzeniami w wigilijnym wydaniu "Wyborczej". Część zysków ze sprzedaży reklam przekażemy na tegorocznych potrzebujących. Szczegóły pod numerem telefonu: 24 267 10 24.

Świąteczne drzewko ze wszystkimi ozdobami znajdziecie w piątkowych wydaniach płockiej "Wyborczej" ukazujących się do Wigilii oraz w samą Wigilię, a codziennie - na stronie plock.wyborcza.pl.

W tym roku Choinkę Dobroczyńców będziecie mogli także podziwiać w galerii Wisła.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem